13.8.2013

Malý Pip – dětský kroužek (příroda, koně, psi, angličtina)

Realizátorka: Mgr. Gabriela Kmečová

Malý Pip je v každé dětské dušičce.  Malý zvídavý rozježený nezbeda, který má bujnou barevnou fantazii, bláznivé nápady, neutuchající touhu objevovat, pozorovat, zkoušet a tvořit. 

Taková výprava malých Pipů je prostě něco zázračného…

Malý Pip je dětský kroužek pro děti od 4 do cca 7 let.

Místo konání: Plzeň - Bílá Hora

Výpravy malých Pipů probíhají v přírodě, s hudbou (zpěv, rytmika, kytara) a  angličtinou, za neustálého doprovodu zvířecích učitelů (ať již psů či koní dle konkrétního programu).

Koně – vytváření vztahu, který je založený na respektu a důvěře, péče o koně, společné procházky, jízda na koni, budování vlastního uvědomění bezpečnosti a zodpovědnosti a s tím související porozumění řeči těla koní.

Psi – vstřícní, přátelští, hraví, vychovaní v dětském prostředí. Společné dovádění, učení vzájemnému respektu, ohleduplnosti, řeč těla psů s důrazem na vlastní bezpečnost.

Chlapská záležitost – samozřejmě i pro pipovské holčičky – zručnost, obratnost, dobrodružství (stavění prolézačky z lan, lanové houpačky, celt proti dešti, překonávání potoka, práce s ohněm) a mnohem více s Kméčou, základní bezpečnost, umění pomoci, malý zálesák.

Hudba - úžasný společník při všem. Písničky, melodie, rytmus, ale i vnímání zvuků přírody, vibrací.

Angličtina – vždy při tom – nenásilně, hravě, názorně, funkčně. Děti se učí nejenom jednotlivá slovíčka, ale i rozumět povelům v cizím jazyce a učí se základním praktickým okruhům – např. situace, když se ztratí.

A spoustu nového – aneb možná nás provede hajný, ptačí štěbetání s ornitologem, dobrodružství na hasičárně, malý vodák – sjezd Berounky, návštěva na farmě a další.

www.malypip.cz

22.7.2013

Elfin - české eko-výrobky každodenní potřeby - bylinky

Realizátorka: Ing. Dagmar Šourková

Poradentství a prodej  českých produktů každodenní potřeby, přátelských k lidem a k přírodě, sloužících k udržování čistoty a zdraví lidského těla a domácnosti. Každý má volbu, čím se obklopuje, co používá, tak proč ne to nejlepší pro sebe i přírodu? Výrobky jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů, vysoce koncentrované, účinné a za velmi přijatelnou cenu.

Poradentství v oblasti bylinkářství a nabídka vlastních domácích produktů - mastí, směsí bylin a sirupů.

http://elfin8.webnode.cz/
22.7.2013

D-Elfin - Italsky hravě a srdečně

Realizátorka: Ing. Dagmar Šourková

D-elfin je vyjádřením stylu výuky italského jazyka, který je hravý, radostný a srdečný.Výuka italského jazyka je spojena s poznáváním italské kultury a života včetně nabídky dalších služeb s Itálií spojených, například dostupnost italských knih, filmů, hudby, možnost kurzu domácí italské kuchyně, tématických setkání spojených s ochutávkou italských delikates a dle poptávky dalších aktivit s Itálií spojených.

Webové stránky: http://d-elfin.webnode.cz/
20.6.2013

Talibaba Food - drobná potravinářská výroba

Realizátorka: Lucie Talová, Plzeň

Předmětem podnikání je výroba a prodej cizrnové pomazánky s tahini (sezamovou pastou), která se tradičně nazývá hummus (v arabštině „cizrna“). Hummus se po staletí konzumuje na Blízkém východě. Díky svému složení to je velmi chutný a zdravý pokrm. Hummus od Talibaba Food je k dostání ve vybraných plzeňských obchodech a na farmářských trzích.

Přijímám také soukromé a firemní objednávky pro různé společenské akce.

www.talibabafood.cz
12.6.2013

Pořádání kulturních akcí -  koncertů meditační, posvátné a alternativní hudby

Realizátorka: Vladislava Boudová

Prvním realizovaným projektem je unikátní koncert mexicko-německého dua Mirabai Ceiba - poprvé v České republice!

http://mirabai-ceiba-prague.webnode.cz/

https://www.facebook.com/MirabaiCeibaCZ

6.6.2013

Šikovný cvrček
Realizátorka: Mgr. Renata Rejchová

 

Bezplatný web určený pro rodiče předškoláků. Obsahuje návody na tvoření s dětmi, pokusy pro děti, pracovní listy, aktivity pro děti, říkanky, písničky a spoustu dalšího.

Podrobněji na http://www.sikovny-cvrcek.cz/

6.6.2013

BABY DAB – barva na otisky dětských ručiček a nožiček

Realizátorka: Mgr. Renata Rejchová

Exkluzivní barva na otisky dětských ručiček a nožiček do památníčků, deníčků a pod. S barvou BABY DAB získáte rychle a jednoduše perfektní otisk vykreslený do nejmenších detailů. Barva je bezpečná i pro novorozence. Splňuje veškeré náročné požadavky kladené na výrobky pro děti do 3 let a zaručuje velmi snadné použití s dokonalým výsledkem. V prodeji od 2 poloviny roku 2013.

 


RSS kanál pro 25 nejnovějších článků Aktuální články | Archiv článků | Hledat
Nastala chyba. Nastala chyba.