26

Na serveru Ženy ženám (Nová dimenze ženství) jsou zveřejněny pohledy několik žen-podnikatelek na to, proč podnikají a co jim podnikání osobnostně přináší.

Zde jsou odpovědi 6ti žen na jednoduchou otázku: Jaký význam má pro váš život vlastní podnikání?

Alice Kirš
Podnikání je pro mě cestou svobody. V zaměstnání mě vyhovovala jistota: práce a peněz, ale já odmalička žila pro svobodu. Podnikání mě umožnilo realizovat obrovské množství nápadů, snů, věcí, které jsem chtěla realizovat. Podnikání mě umožnilo mé nápady nejen snít, ale i zhmotňovat. Čtyři roky podnikám a už bych neměnila. Miluju fakt, že jsem svým pánem, miluji i spolupráci, bez které by to prostě nešlo.

Dana-Sofie Šlancarová
Moje podnikání je důležitá součást mojí realizace na tomto světě. Umožňuje mi tvořit, hrát si, zkoušet, užívat si, učit se, vydělávat peníze, zhmotňovat svoje nápady a vize, potkávat úžasné lidi, spolupracovat s lidmi, dávat lidem, co jsem a co jim můžu dát, pomáhat jim na jejich cestě ke šťastnějšímu životu – a mnoho, mnoho dalších věcí. Moje vlastní podnikání mi dává svobodu. Být sama sebou i v práci, a to naplno. Nemuset dělat kompromisy.

Barbora Nádvorníková
Podnikání je pro mě možnost seberealizace a svobody. Miluji, když mohu tvořit v souladu se svou duší a svým životním záměrem. Podnikání mi dává možnost plně vyjádřit svou kreativitu a učit se v té nejlepší škole – škole života. Podnikání mi umožnuje žít ve vlastním rytmu, který si udávám já sama. Ten pocit, když se něco rodí, šimrá v bříšku a já vím, že brzy spatří světlo světa nový projekt, nový seminář, další nápad na rituál, je oblažující.

Lucie Kolaříková
Moje podnikání mi dává možnost projevovat sama sebe. Moje vášně, myšlenky a víru. Každý den mám aspoň chvíli radost, že mám v životě co dělat, a navíc že je to služba lidem. Jsem šťastná, že to také přináší peníze, protože muset je vydělávat něčím nudným by mi asi bránilo dělat to, co mě baví a co mi jde. Jinak se díky svému podnikání průběžně cvičím v sebe disciplíně, samostatném rozhodování a ochotě riskovat.

Denisa Říha Palečková
Moje podnikání mi umožňuje svobodu dělat to, co mě v životě nejvíc baví a dává mi smysl. Mým posláním je přinášet lidem do života víc štěstí a smyslu, a moje podnikání mi to umožňuje. Další významnou výhodou je, že si mohu práci svobodně utvářet. Podnikání je časová svoboda – to znamená pracovat ve svém rytmu, v pro mě optimální denní době apod.

Stanislava Mrázková
Tři slova, která vystihují moji životní vizi jsou svoboda, radost a naplnění a podnikání je jeden z nástrojů, které mi pomáhají svobodný, radostný a naplněný život vést. Podnikání  jedna z důležitých součástí mého života, díky které jsem šťastná.
Podnikání nemusí být o vyměňování volného času za peníze. Podnikání z pláže, to je dnes moje cesta podnikání a života a cesta, kterou nadšeně ukazuji i dalším podnikatelům. Podnikání, které přináší člověku svobodu. Svobodu dělat to, co milujete, s lidmi, které milujete, dělat to z místa a v čase, které si sami zvolíte a vyděláte díky tomu tolik peněz, abyste žili život dle svých představ. V neposlední řadě je pro mě podnikání způsobem, jak vyjádřit sama sebe, jak tvořit a tomu, co vytvořím, dát větší smysl.

Zdroj: Ženy ženám

Vložit hodnocení

Ohodnoťte kvalitu článku (čím více bodů, tím lepší hodnocení):

Komentáře

Glenn
# Glenn
1. května 2016 18:13
Potřebujete úvěr ??? Naše firma je název Zion Financial Services Limited, dáváme z úvěrů, které mají zájem zákazníků, které hledají pro úvěry s cílem zlepšit jejich podnikání, můžeme vám pomoci s úvěru až do výše €15 milionů. Můžeme vám pomoci půjčováním vám peníze, začít podnikat nebo rozšířit své stávající podnikání, nabízíme také osobní úvěry, auto úvěry, podnikatelské úvěry, hypoteční úvěry, zemědělské úvěry nebo půjčky z jakéhokoliv důvodu atd Pokud potřebujete půjčka dnes kontaktujte nás. Můžeme půjčit až 15 milionů eur. Napište nám aplikovat: zionloan1@gmail.com

Vložit komentář

Jméno (povinné)

E-mail (povinný)

Webové stránky