17
Soutěž Rozjezdy roku již pátým rokem pomáhá šikovným a odvážným lidem s dobrými nápady v rozjezdu jejich podnikání. V této chvíli, až do  19. března probíhá první fáze soutěže, a to přihlašování soutěžních projektů, které lze od online systému přihlásit přes webové stránky www.rozjezdyroku.cz. Letos může ve 14 krajích uspět až 42 soutěžících, výherci regionálních kol pak postupují do finále, kde veřejnost rozhoduje on-line hlasováním o absolutním národním vítězi.  

Kromě samotné soutěže Rozjezdy roku přinášejí do regionů vzdělávací semináře, kde mohou jak soutěžící tak zájemci o podnikání najít odpovědi na základní otázky: jak začít podnikat, kde hledat příležitosti a obchodní partnery, čeho se v začátcích podnikání vyvarovat či jak se zorientovat ve složité problematice financí, marketingu nebo obchodních taktik. Svými radami přispějí zkušení odborníci, investoři a podnikatelé z vašeho regionu, zároveň i samotní výherci předchozích ročníků soutěže.

Tento cyklus vzdělávacích seminářů  bude probíhat v jednotlivých krajích od 14. dubna do 21. května, registrace na jednotlivé semináře bude otevřena od 30.  března na stránce www.rozjezdyroku.cz. 

Workshopy jsou přístupné všem bez rozdílu, jsou zdarma a nezáleží, zda mají účastníci přihlášený soutěžní projekt či nikoliv. Jednotlivé přednášky jsou zaměřeny na vzdělání začínajících podnikatelů v oblasti, marketingu, využití sociálních sítí, online marketingu, myšlenkových map a také využití moderních aplikací v podnikání atd. Programy jednotlivých regionálních seminářů naleznete také na stránce soutěže www.rozjezdyroku.cz.

Vítězové soutěže získají opět balíčky telekomunikačních služeb na jeden rok zdarma, tablety, služby partnerů zdarma a podporu v podobě odborného poradenství. Ani letos nechybí finanční podpora – výherci si rozdělí 660 000 Kč. Kompletní informace k soutěži naleznete na webových stránkách projektu www.rozjezdyroku.cz.

Regionální seminář pro Plzeňský a Karlovarský region se koná 14. dubna v budově Vědeckotechnického parku, Teslova 3, v Plzni od  9 do  17 hod.

Zdroj: www.rozjezdyroku.cz

Vložit hodnocení

Ohodnoťte kvalitu článku (čím více bodů, tím lepší hodnocení):

Komentáře

K tomuto článku neexistují žádné komentáře.

Vložit komentář

Jméno (povinné)

E-mail (povinný)

Webové stránky