Typ podnikání: Oblast podnikání:
Požadovaná výše investice:

Staráme se s.r.o.
Cílem podnikatelského záměru je poskytování sociálních, zdravotních služeb a služeb pro rodinu a domácnost v rámci Plzeňského kraje. Předmětem podnikání bude poskytování zdravotně sociálních služeb pro seniory, dále pak mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti, překladatelská a tlumočnická činnost.


Fotografické služby
Podnikatelským záměrem je poskytování fotografických služeb. Podnikatelka nabízí fotografování významných životních událostí – těhotenství, svatba, narození dítěte a jeho vývoj. Cílem a konkurenční výhodou nabízené služby je fakt, že se autorka snaží podtrhnout přirozený půvab člověka a jeho soulad s prostředím.

Snackers
Příprava a rozvoz snídaní a svačin do firem a škol. Služba bude poskytována na základě předchozích internetových objednávek. Projekt SNACKERS se chce orientovat především na zákazníky v produktivním věku, zejména od 30 do 60 let a jejich potomky - žáky základních a středních škol.

Mobilní kadeřnictví a pedikůra
Podnikatelský záměr je provozování služeb kadeřnictví a pedikúry mobilně - dojížděním za klienty. Podnikání zaměřeno na klienty, kteří nemohou docházet do provozen nebo upřednostňují pohodlí domova. Také pro klienty v penzionech nebo domovech pro seniory. Následný podnikatelský záměr je zřízení malé provozovny doma.

One & Only , s.r.o.
Cílem projektu je výhradní distribuce kvalitních suchých krmiv zahraničních značek a masových konzerv či kapsiček od nejlepších výrobců. Dále doplňkový prodej nejrůznějších obojků a postrojů převážně od českých dodavatelů. Dalším předmětem činnosti by byla poradenská činnost poskytovaná formou nejrůznějších seminářů vedených odborníky v oblasti kynologie, ať už jde o klasický výcvik, příprava na nejrůznější zkoušky či výstavy nebo konečně poradenství v oblasti výživy.

Stránky: << < 1 2 3 4 5  ... > >>